Crvena Zvezda pobednik Ekipnog brzopoteznog prvenstva

IN MEMORIAM: Velemajstor Milunka Lazarević (1932-2018)
decembar 20, 2018
Konkurs za rad sa mladim talentima
decembar 28, 2018

Crvena Zvezda pobednik Ekipnog brzopoteznog prvenstva

Šahovski klub Crvena Zvezda pobednik je Ekipnog brzopoteznog prvenstva sa 48.5 poena iz 15 kola. Drugo mesto u konačnom plasmanu zauzela je gostujuća ekipa ŠK Vladimirci sa 47.5 poena, dok je treće mesto osvojio ŠK Itaka sa 45 poena. Prvoplasirane ekipe nagrađene su sa 25.000 dinara, 16.000,00 i 10.000,00 dinara.

Igralo se na tempo od 3 minuta + 2 sekunde, 15 kola. Učestvovalo je 24 ekipe.

Najbolje plsirane ekipe po ligama koje su osvojile pehar su:

Premijer liga: ŠK Zvezda

Kvalitetna liga: ŠK Lasta

I liga Beograda: ŠK Tehnička škola Novi Beograd

II liga Beograda: ŠK Kolubara Lazarevac

III liga Beograda: ŠK Mladenovac

Šahovski savez Beograda zahvaljuje se domaćinu, restoranu “19 avenue” na gostoprimstvu koje smo imali tokom celog turnira.

Konačni poredak nakon 15 Kola

MjSNoEkipaPartije   +    =    –  TB1  TB2  TB3  TB4 
15CRVENA ZVEZDA15131148,5270465,0
222VLADIMIRCI15122147,5260469,0
36ITAKA15120345,0240469,0
416RADNIČKI, Rud.15101441,5210475,0
513PARTIZAN 11573538,5170471,5
69MIRIJEVO 11590635,5180470,0
711MLADENOVAC1592434,0200468,0
82A Š K -ARANĐELOVAC1582534,0180475,5
98LASTA1572631,0160474,0
107KOLUBARA1562728,0140457,5
1120TEH ŠKOLA N BGD1554627,0140478,0
1212N B Š K1553727,0130421,0
134BŠKS NAPREDAK1563626,5152435,0
1424BOLEČ1463526,5150367,5
1514PARTIZAN 21562726,5140434,5
163BANJICA1561826,0130474,5
17115 APRIL1544724,0120439,5
1821UŠĆE1533924,090362,0
1918ŠU NIKOLA TESLA1553723,5130383,5
2023Z Š K -ZEMUN1552822,5120352,0
2110MIRIJEVO 21533920,590383,5
2217S T Š- ZEMUN15321020,580384,0
2319ŠU VITEZ111199,530339,0
2415POLITIKA50144,510297,5