FINALE KUPA BEOGRADA-2011. (13.-17. 04.2011)

Kolo 5 na 17.04.2011 u 17.00
5.1 6 SK Bogoslov 2 - 2 3 SK P T T-Bgd
1   Vrbljanac Aleksandar 2292 ½ : ½ FM Popovic Aleksandar M 2313
2 FM Tosic Srecko 2332 ½ : ½ FM Kosanovic Dragan 2335
3   Stamatovic Aleksandar 2242 ½ : ½   Stevanovic Vladan M 2286
4   Tatisic Milan 2223 ½ : ½ FM Djosic Slavoljub 2262
5.2 1 SK Radnicki-Bgd 1 - 3 5 SK Postanska stedionica
1 IM Danilovic Aleksandar 2397 ½ : ½ FM Stamenkovic Aleksandar 2301
2 FM Orlov Konstantin 2257 0 : 1 FM Skare Goran 2276
3   Dimic Pavle 1983 0 : 1   Biocanin Goran 2302
4   Jakovljevic Vladimir 2212 ½ : ½ FM Zmijanac Dusko 2196
5.3 2 SK ITAKA 3 - 1 10 SK Minel-Kotlogradnja
1 GM Velimirovic Dragoljub 2421 ½ : ½   Radivojevic Milan R 2288
2   Indjic Aleksandar 2303 1 : 0   Vukovic Dusan 2252
3   Nenezic Marko 2207 1 : 0   Srdic Danilo 2197
4   Kalinic Dusan 1966 ½ : ½   Zlatkovic Mile 2146
5.4 12 SK Borca 1½ - 2½ 9 SK Beograd sigurnost
1   Markovic Vladimir 2235 0 : 1 FM Carnic Srdjan 2338
2   Tasic Zoran T 2167 ½ : ½   Skaric Djuro 2263
3   Nikolic Radisa S 2137 0 : 1   Peovic Milos 2226
4   Dunjic Dragan 2087 1 : 0   Carnic Dejan 2133
5.5 8 SK Politika 2 - 2 7 SK GSP-Polet
1 FM Nikolic Momcilo 2263 ½ : ½   Podinic Bojan 2271
2   Stojanovic Sasa M 2049 ½ : ½ FM Nikolic Dragoslav 2285
3   Ruzicic Sinisa 1950 ½ : ½   Petrovic Igor R 2133
4   Mandic Vladimir 2116 ½ : ½   Isic Kosta 0
5.6 13 SK Cukaricki 1½ - 2½ 17 SK Delfin
1 FM Ilijc Milan 2203 0 : 1   Dimitrijevic Radmilo 2214
2   Markovic Misa 2203 1 : 0   Nonkovic Bogdana 1866
3   Dakic Dejan 2095 ½ : ½   Markovic Aleksandar 1861
4   Kovacic Misa 2143 0 : 1   Nonkovic Nikola 1751
5.7 11 SK Partizan 2½ - 1½ 15 SK Mirijevo
1 FM Vujicic Mirko 2295 1 : 0   Knezevic Mladen Z 2165
2 FM Jakovljevic Zivota 2173 ½ : ½   Zivkovic Ljubomir S 2077
3   Ivanovic Nikola 2227 ½ : ½   Ocokoljic Zoran 2056
4   Simic Milan M 0 ½ : ½   Zivkovic Miroslav 2072
5.8 14 SK Bratstvo jedinstvo 4 - 0 18 SK Pogledi
1   Matic Petar 2262 1 : 0   Djukic Milorad 2007
2   Mrdak Milomir 2051 + : -   Polhert Zdenko 2038
3   Lalic Mile 2075 1 : 0   Andrejevic Miladin 1914
4   Stojkovic Borivoje 2005 1 : 0   Karadarevic Slobodan 1862

Ova stranica je napravljena preko programa Swiss-Manager
Mozete naci sve detalje ovog turnira na Sahovskim stranicama internet prezentacije http://chess-results.com